Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sampont keresnék, tudnátok...

Sampont keresnék, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meguntam, hogy a nővéremnek, anyámnak, apámnak van külön sampon véve, a saját hajtípusokra. Vagy ha a n közös, akkor az anyám és a nővérem hajtípusára van (elég hasonló a kettő. Száraz, vékonyszálú) Szeretnék a sajátomra, könnyen zsírosodó, korpásodó, nehezen fésülhető, vastag szálúra megfelelő, jó minőségű sampont.



2018. jún. 29. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz szét drogériákban. Minden samponban vannak szinte az összes hajtípusra való változatok. Csak megkeresed melyik van a te hajtípusodra, legyen az akár pantene, garnier és még sorolhatnám, szinte mindben van ilyen hajtípusra is.
2018. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyan ilyen hajtípusom van , és én henrnsordenszt használom mivel korpás de hamár múlik meg nem latszik akkor pantene az a legjobb szerintem foleg balzsammal ..
2018. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!