Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetem így rendbe fog...

Szerintetem így rendbe fog jönni a hajam?

Figyelt kérdés

leszőkítettem hétfőn syoss lightenerrel, utána lefestettem pénteken imperity alumíniumszürkével (pont jó lett a hajam színe úgyhogy csak augusztusban festem újra)

és nedvesen kicsit nyúlik és nem tudom kifésülni. szárazon jobb a helyzet.



#haj #Syoss #szőke #szőkítés #Imperity #haj nyúlik #alumíniumszürke
2018. júl. 2. 00:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ezekkel kezdtem el ápolni/használni: -kallos kaviáros hajpakolás

-KALLOS HAIR PRO-TOX HAJBAN MARADÓ BALZSAM

-gliss kur total repair

-SUBRINA PHI REPAIR SAMPON

2018. júl. 2. 00:30
 2/11 A kérdező kommentje:
és elkeztem almaecettel öblíteni (ma próbáltam ki és eddig ez a legjobb mert puha lett és ki tudom az ujjammal fésülni vizesen is)
2018. júl. 2. 00:31
 3/11 A kérdező kommentje:
most kezd megszáradni, és az ecet jobb munkát végzett eddig mint az összes szer amit használtam :D
2018. júl. 2. 00:34
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha nedvesen "nyúlik", akkor leégett, amit sajnos semmilyen kencefice nem tud helyre hozni, csak az olló :/
2018. júl. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
A vizes hajat elvileg nem is szabadna fésülni!
2018. júl. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha nyúlik azt az égvilágon semmi nem hozza rendbe sajnos.
2018. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Jobban teszed, ha nem görcsölsz vele. Ha így tönkrement, akkor le kell vágni rövidre, nincs mese. Aztán majd megnő újra, de már egészségesen, amennyiben nem rongálod ennyi festéssel.
2018. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Így jártam én is és vágás lett belőle.. nem tudom mennyire hosszú a hajad, de lehet nem kell nagyon rövidre vágni, attól függ, hol nyúlik és törik. Ha az egész vagy a tövénél, akkor sajna ez van.
2018. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
update: már sokkal jobb mint volt, nedvesen is tudom fésülni mert nem nyúlik már úgy mint festés után
2018. júl. 9. 13:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Update: lenyírtam az egészet 3cm re
2018. szept. 7. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!