Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fáj és irritált?

Miért fáj és irritált?

Figyelt kérdés
Tegnap borotváltam le először nemiszervemet és most tele van piros pötyökkel, nehány helyen fáj és viszket is. Borotválás után be is testápolóztam.

2018. júl. 3. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen és Nő vagyok
2018. júl. 3. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha érzékenyebb a bőröd, akkor sajnos ez ilyen. Én próbáltam úgy is, hogy növekedésnek megfelelő irányba szedtem le a szőrt, de úgy is begyulladt. :/
2018. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a testapoló a ludas. Ugyanis az nem sérült bőrre van kitalálva, illetve sok olyan van ami amúgy sem túl bőrbarát.

Kifejezetten borotválás utáni krémet használj rá. Ilyet lehet kapni a drogériákban is. Előtte pedig fertőtlenítsd a borotvát és használj valami kenőanyagot (borotvahab/bőrbarát testápoló).

2018. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elsőnél ez természetes, nekem kb 3-4 alkalom alatt múlt el az elején, amúgy körömvirágal kend be az segít.
2018. júl. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!