Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért divat az extra barna bőr?

Miért divat az extra barna bőr?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert sokkal szebb és egészségesebben mutat mint egy fehér sápadt bőr?
2018. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Azt elfelejtettem hogy persze azért vannak határok mert az ultra szolis bőr szerintem se szép. De a természetesen szép barna bőr milliószor jobb a fehérnél. Nekem az a véleményem.
2018. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindig valami divat éppen, de attól még az ember korlátok közé szorul a genetika által. Nekem a fehér bőr tetszik.
2018. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Júúúj és le lettem pontozva amiért nekem a barna bőr tetszik és nem a halál sápadt. :D Atya úristen. :D
2018. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden kornak megvan a maga divatja és szépségideálja. Régen a fehér bőr volt az. Most a barna bőr, de ez az erőltetett barnaság kezd kimenni a divatból. Mára inkább a fényvédelem és az egészséges bőr megőrzése felé terelődik a hangsúly. Tehát ugyanúgy divat a barnaság és az (egészséges színű) fehér bőr is. #1 Attól,hogy valaki világos bőrű,még nem lesz sápadt,ha egészséges. Szóval elég rossz érv ezzel alátámasztani a személyes ízlésedet,miszerint ezért sokkal szebb egy nagyon barna bőr. Nem mindenkinek az tetszik.
2018. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Jó én meg lezárom ezt az egészet. Nekem a barna bőr tetszik neked meg a fehér. Ennyi.
2018. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Szép a barna, de valakinek a fehér is jól áll, mondjuk én el nem tudnám magam úgy képzelni mert nekem jobban áll a barna DE nem arra a túlszolizott mű barnára gondolok.
2018. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem hófehér "porcelán" bőröm van.

Semmi pénzért nem akarnék barnulni.

Nem is tudnék mert nagyon érzékeny a bőröm, sok anyajegyem van és akármit csinálok nem barnulok hanem égek.


Nem is tudnám magamat barna börrel elképzelni. Nevetséges is lenne a vörös hajamhoz



Fogalmam sincs, hogy miért divat. A túlzott napozástól vagy szolizástól elvileg hamarabb is öregszik a bőr.


Mondjuk azt aláírom, hogy a D-vitamin miatt jó a napozás


De attól még én nem érzem a bőrszínem miatt magamat hulla sápadtnak vagy ilyenek (pedig kaptam már kedves beszólásokat miatta pl voltam már szellem, vámpír, hulla és még sorolhatnám)

2018. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom de áldom az eget hogy engem sose kapott el ez a barnaság őrület és nem tettem tönkre a bőröm. Lehet sápadtazni meg leszólni a fehér bőrt de pont hogy az az egészséges, olyan nem létezik hogy egészséges barnaság. Lebarnult bőr=károsodott bőr, tökmindegy hogy mennyire barna
2018. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#4, nem gondolom, hogy azért lettél volna lepontozva, mert neked a barna bőr tetszik, hanem valószínűleg azért, mert lekezelően beszéltél a fehérről.


Szerintem minden bőrszín szép, ameddig természetes.


A szolis narancssárga meg csak egy divat, ami szokás szerint jó sok pénzt kiszipolyoz a társadalomból.

2018. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!