Viszkető fejbőr?

Figyelt kérdés
Pár hete festettem be a hajam majd colour b4el kiszedtem belőle a tartős festéket(sikeresen) pár napja azonban elkezdett viszketni a fejbőröm és picit korpás is lett de az már kezd elmúlani. Soha ezelőtt nem volt ilyen problémám. A fejbőröm nem sebes. Lehet a festéstől viszket vagy mi okozhatja? Tudnátok valami terméket vagy otthoni praktikát ajánlani erre a problémára? Almaecetes öblítés bevállt valakinek?

2018. júl. 6. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, épp az almaecetes öblítést akartam ajánlani, én már jó ideje alkalmzom minden hajmosás után, pedig a korpám rég elmúlt, de szép fényes tőle a hajam.

Tehát sampon, balzsam és utolsó öblítésre egy kancsóba teszek fél deci almaecetet, ezt öntöm rá.

2018. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!