Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aug 15-re kaptam időpontot a...

Aug 15-re kaptam időpontot a fodrászhoz, és a fülemig le van nőve a hajam, hogy járjak így emberek között?

Figyelt kérdés

:D

Az a helyzet,hogy fekete hajam van, olvastam ezt az aszkorbinsavas hajvilágosítást és megcsináltam, egészen a tarkómig leszedte a színt, onnantól tovább meg sem mozdult a fekete. A fejem tetején a saját hajszínem pompázik az alatt a leszedett vörös haj az alja meg fekete. Valami borzalmas, ki fogom várni ezt a hónapot mert baromi jó a fodrász és leszedjük a feketét,hogy egy pár árnyalattal világosabb színe legyen,mert ez a fekete nagyon tönkretette de addig,hogy menjek az utcára? Hiába van felfogva nagyon nagy az elütés, próbáltam ezt a lorealos magic hajsparyt de borzalmas.


2018. júl. 7. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél divatdiktátor, mondd, hogy ez most a menő.


Vagy húzz egy zacskót a fejedre.

2018. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kendo, szalmakalap, baseball sapka?
2018. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugy, ahogy eddig. Gondolom nem 2 perc alatt nott le.
2018. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
vágd le a gec*ibe nullással és nincs gond lol
2018. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van pár lehetőség...

1. Elmész addig egy olyan fodrászhoz, ahova nem kell időpont.

2. Veszel hajfestéket, és befested magadnak.

3. Megpróbálod valahogy/valamivel takarni.

2018. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki ez a fodrász, hogy ennyire nincs nála időpont? Egyetlen egy érsebész van a megyénkben, és hozzá hamarabb kapok időpontot...
2018. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!