Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani budapesti...

Tudnátok mondani budapesti fodrászatot, ahova bejelentkezés nélkül lehet menni (főleg IX. És XI. ker)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy google a barátom, de személyes tapasztalat is érdekelne, hogy ki mit ajánl. Köszönöm előre is!!
2018. júl. 8. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem pont az általad leírt környék, de a KÖKIn egymással szemben az átjáróban kettő van és az egyikre ki van írva---bejelentkezés nélkül is fogadnak.
2018. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az örs vezér téren az árkádban voltam bejelentkezés nélkül, gondolom az összes plázában van ilyen lehetőség.
2018. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, megy a zöld kéz! Még a Köki sincs tőlem messze egyébként.

S ezeken az általatok emlitett helyeken, hajtőfestésért és néhány centi vágásért nem kérnek el egy vagyont?

Köszi :)

2018. júl. 8. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
De, nagyon drága volt, ha olcsóbbat akarsz akkor jelentkezz be valahova.
2018. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en a XI. keruletben voltam a Moricznal a Quick hairben. NEM AJANLOM SENKINEK!!!! meg ugy osszesegeben a bejelentkezes nelkuli fodraszatokat sem. en csak egy sima hajmosasert mentem be, egy dagadt szoke csajt kaptam, aki akkora nagy b**lfasz volt, hogy ugy osszegubancolta a hajam, hogy 5 perc szenvedes utan mikor probalta kifesulni egy tupirfesuvel szoltam ra hogy INKABB VAGD KI A CSOMOT... erre kozolte hogy szarul van befestve a hajam, tul eros volt az oxi, elkezdte szidni a fodraszom... na mondom most alljal le 😂 kertem attol a szerencsetlentol h dus hatasu legyen a hajam, hat ugy neztem ki mint akinek lenyalta a tehen a hajat... a vegen NEM TUDTA ELVALASZTANI A HAJAM!! :D nekem kellett otthon mert nem tudott egy egyenes valasztekot csinalni..ez volt 5500 ft. soha tobbet nem megyek oda!
2018. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tele van a város ilyenekkel, de a legtöbb helyen 40-60 percet kell várni, így meg nem tudom mi értelme, akkor inkább bejelentkezek.
2018. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam a moriczon a Quick hair-ben vagatni, nekem jó frizurát csináltak, ezek szerint attól függ, hogy melyik fodrászt fogod ki, én sajnos a nevére már nem emlékszem.
2018. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!