Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti mit szerettek...

Csajok ti mit szerettek legjobban a fodrásznál? Mosás, vágás, festés stb. mit élveztek a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 23:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem járok fodrászhoz, csak a saját kezemben bízok, utálom ha más nyúl hozzá. Lehet ez a sok rossz tapasztalat, mert a fordrászok mindig elrontották a hajam, utáltam a kezeik alatt lenni :S
2010. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
dzsízösz... mekkora plázaringyó lehetsz.
2010. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Amikor otthon vágom magamnak,aztán szépen megmosom teszek rá egy jó pakolást na ezt imádom:D Fodrászokban már sokat csalódtam,és mivel itthon fodrász végzettség nélkül is vágok olyan jó frizurát minek menjek?:)
2010. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
én azt szeretem a legjobban amikor az anyukám mossa a hajam mivel ő fodrász igy nem kell elmennem messzire (és nem vagyok plázap.csa)
2010. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
szeretni? Elmegyek a fodrászhoz, de nem élvezem. Örülök, ha kész vagyok.
2010. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát... mi a barátommal egy fodrászhoz járunk.

Ő mindig kap fejmasszázst és nagyon szereti.

De a fodrász pasi rám nem gerjed, szóval én mellőzve vagyok :DD így én erről nem igazán tudok nyilatkozni, mert velem nem foglalkozik annyit.

Nekem marad a hajfény amit a végén ráfúj, nagyon szép tőle a hajam és jó illatú. Nekem az a kedvencem.

2010. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hajmosás, pontosabban a fejmasszázs uristen mit emgnem adnék most egy olyanért:D
2010. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Én a mosást szeretem a legjobban. (csak, hogy végre már kapj egy normális választ is :D )
2010. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a festést utálom mert tönkre ment tőle a hajam (több mint a fele kihullott és szinte nem is nő már..)
2010. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm fodrász, így rendszeresen kihasználom őt:D Szóval meg szoktam kérni, hogy csináljon fejmasszázst, uhhh az valami isteni!!! A fenének jutott eszembe, most erre fogok vágyakozni:S:D
2010. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!