Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért drágább a női hajvágás...

Miért drágább a női hajvágás mint a férfi?

Figyelt kérdés

BioHair oldalán láttam, hogy a férfi hosszú haj vágása is sokkal olcsóbb, pedig a frizura, hajsütés stb. a nőibe sem tartozik bele, csak a mosás, vágás, szárítás.

Mondhatom, hogy férfi vagyok? Igazolnom kell ezt valamivel?

[link]

A tiszta, száraz haj vágása mindenhol megszűnt? Mert ez volt a hely legnagyobb előnye...



2018. júl. 8. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

Mivel egy nő átlagosan havi-2havi 1 alkalmat fizet, egy férfi pedig általában 2-3 hetente jár fodrászhoz.


Mondhatod hogy férfi vagy, ettől függetlenül ha csak nem nézel ki annak a női árat fogják elkérni jobb esetben, rosszabban még a p.csába is elküldenek akár magukban akár szemtől szemben.

2018. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Az lesz a gáz ha kajakra elhiszik férfi vagy XD
2018. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
És a BioHair-ben amúgy is úgy megy hogy nem kell időpont. Beülsz megvárod aki előtted van és te jössz. Meg egy nő ne sajnáljon már ennyi pénzt egy fodrászra. Én férfi vagyok és általában max 2 hetet várok a kövi alkalomig. És így már azért jóval drágább egy férfi hajvágás mint egy női. (a gyakoriság miatt)
2018. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Férfiként 2 hetente fodrászhoz? Hűha, akkor én nagyon le vagyok maradva. (Nem is akarok ehhez a sűrűséghez felzárkózni.)
2018. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Miért baj ha adok magamra férfi létemre, ettől megváltozik a nemi beállítottságom?:D
2018. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem akkor lesz a gond, ha edzőterem helyett műkörmöshöz járok
2018. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Én asszem hallottam valami olyat, hogy hosszabb hajért többet kell fizetni. PL akinek nagyon rövid csak igazíttat, annak kétezer, középhosszúnak 5000, vagy nemtom. Vagy lehet, hogy attól függ, mennyit akar levágatni? Vagy esetleg nagyobb hajjal nagyobb a meló? Akár azért, hogy szép legyen, vagy hogy csake gyenletes, hogy jól legyen beállítva? (Nemtom.)
2018. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ott van a táblázat, hajhossztól függ az ár. A férfi hosszú hajat miért kellene gyakrabban igazítani mint a nőit? Mi köze ennek ahhoz, hogy nem kell időpontot kérni?


A kérdès az, mi a különbség a férfi hosszú haj és a női hosszú haj között?


Egyébként igen, ha ott a soron következő ember és azt mondja az ő neve Béla, ki fogja megkérdőjelezni Béla férfiasságát, ha A kosaras melle és vállig érő haja van?

2018. júl. 8. 16:44
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Azért járnak gyakrabban a férfiak fodrszához mert nekik rövid a hajuk átlagban, és tudod ugye a rövid az elég hamar megtud nőni ám .
2018. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De tudod ugye, hogy vannak hosszú hajú férfiak is, és mind a kérdés, mind az összehasonlított árak erre vonatkoznak?
2018. júl. 8. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!