Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire menne tönkre a...

Mennyire menne tönkre a hajam, ha most befesteném feketére?

Figyelt kérdés
Dús, erős, vastag szálú hajam van. Sötétbarna, de én feketét szeretnék. A szüleim azért nem engedik a festést, mert nem akarják, hogy tönkremenjen, én viszont mégis fekete hajat szeretnék. Szóval, van valakinek tapasztalata, mennyire menne tönkre a festéstől?

2018. júl. 10. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
A noverem festette meg be a hajat kb 18 evesen feketere.Neki is ugyan ilyen szep hosszu sotet barna haja volt.Amiota befestette ugy tonkrement a haja hogy csak na.Vallig ero haja van es nem akar megnoni neki hiaba hasznal ra minden fele termeket.A masik pedig hogy ugy hullik a haja mintha rakos lenne..Szerintem ne akarj fekete szinut mert te is ugy fogsz jarni mint a noverem.Most 22 eves es borzalmas a haja.17/l
2018. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a fekete festék erősítette a hajam mindig. Mikor kiszőkítettem akkor is azzal hoztam helyre, hogy befestettem feketére. Nem tudtam, hogy másnak ártott.

A kékes-feketét nem ajánlom, az műanyag hatást kelt, természetellenes. Én barnás-feketét használok. Az is fekete lesz, de természetes hatású.

2018. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen tönkremegy tőle.Nem értem miért akarod a feketét mikor nem is divat már.Sőt!
2018. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát talan azért, mert nem a divat érdekel?


De köszi a válaszokat, majd először csak egy tincset festek be, hogy kipróbáljam, hogy tűri a festéket. Ha nem jó, akkor keresek más megoldást.

2018. júl. 11. 00:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ronda lesz!
2018. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom még tinédzser vagy. Kezelhetlek felnőttként? Mondhatok neked olyan igazságot, ami talán kellemetlen lesz, nem pedig fancy és a szíved vágya?

Én sem vagyok még öreg, de átéltem már néhány hajkrízist, pedig én rendkívül kíméletesen bántam vele. Sosem festettem, évente kb. három alkalommal, ha kivasaltam, és mégis mindig volt valami gondom. Éppen ezért tudom, hogy az egészség a legfontosabb. Mindegy, hogy milyen színű a hajad, ugyanis mindegyik szín gyönyörű. Az a legfontosabb, hogy puha, fényes, erős, töredezéstől mentes hajad és egészséges fejbőröd legyen. Az egészséges, károsodástól mentes hajadat ne tedd kockára SEMMI miatt!

Nem tudom miért akarod feketére festeni, szerintem igazán csak azoknak áll jól, akik így születtek, a többi ember valahogy olyan tucat lesz tőle, kopott, komor... Szóval kíváncsi vagyok miért akarod kockára tenni az egészséges hajadat.

2018. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: kösz, hogy nem kezelsz gyerekként 🙂

Nincs semmi különösebb indokom rá, egyszerűen feketét szeretnék már nagyon régóta.

Majd hennával fogom befesteni.

2018. júl. 11. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Oké. Én mint komolyabb problémákkal küzdő ember kicsit nehezen értem meg, amikor valakinek a teste változtatására nincs racionális indoka csak az, hogy szeretné. Meg én tényleg hiszek abban, hogy mindenki azzal a hajszínnel, szemszínnel, bőrszínnel a legszebb, amivel született. A természetes színeink harmóniában állnak egymással és ahhoz nagyon tehetségesnek kell lenni, hogy a semmiből ugyanilyen harmóniát teremtsünk. A legtöbb embernek nincs olyan jó érzéke a színekhez, mint egy művésznek. Plusz az életünk legnagyobb részét őszülő, tehát festésre SZORULÓ hajjal kell élnünk és a fiatalkori, eredeti színűnket már soha nem kapjuk vissza, épp ezért szerintem megéri vigyázni rá. Bízom benne, hogy amit írtam az elgondolkodtat egy kicsit és talán jobban fogod szeretni a saját hajadat.
2018. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, az én természetes színeim abszolút nem passzolnak. Legalábbis a hajam nagyon elütvaz egész képtől. Mikor természetes hajam volt, akkor hitte mindenki azt, hogy egy elrontott szőkítés eredménye. Nekem igazából szinte minden jól áll, csak az eredeti hajam nem. :)

A henna jó választás. Az természetes, még erősíti is a hajat.

2018. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen ilyen is van. Orulok, hogy megtalaltad a sajat szinedet. Az elonytelen szinvalasztasra en tobb peldat lattam, ezert szoktam az embereket inkabb arra biztatni, hogy lassak meg a sajat szineikben is a szepseget, mert ott van az.
2018. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!