Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort használjak?...

Milyen epilátort használjak? Jobb, mint a borotva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szőrtelenítéssel kapcsolatos kérdéssel fordulnék hozzátok. Egy régi típusú Braun epilátorom van, azonban nem vagyok vele megelégedve, mert kb alig szedi ki a szőrt a lábamról, vagy 5-ször át kell húznom egy adott helyen mire történik valami, plusz a bőröm is nagyon csúnya utána. Egyszóval nagyon lassan haladok a szőrtelenítéssel meg még kényelmetlen is a bőrömnek. Akik új típusú, modernebb epilátort használnak, náluk is fennáll ez a probléma, vagy ez csak a régiekkel van így? Az újak hatásosabbak? Csak mert, ha az újak jobbak akkor beruháznék egyre, ajánlatokat is szívesen fogadok, hogy melyik a legjobb. Nagyon unom már a 2 naponta való borotválást és úgy tudom epilátorral tovább marad sima a bőr, ezért érdekelne a dolog. Jobb egyáltalán az epilátor a borotvánál, érdemes váltanom? Előre is köszönöm!

2018. júl. 11. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! az epilátorral sajnos elég lassan halad a szőrtelenítés, persze ha nagyon régi lehet kicsit elkopott már a feje, de szerintem egy vadiúj sem dolgozik túlságosan gyorsan.


jobb mint a borotva,hiszen tartós, gyengítheti a szőrszálakat, de én inkább a gyantát választottam sok év borotválkozás után. kicsit drágább ugyan, mint az epilátor amit évekig használsz, de gyorsabb vele dolgozni (nekem legalábbis) és kevesebb fájdalommal jár mert egyszerre viszonylag sokat tép ki. 22/L

2018. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Intim területtel mi a helyzet? Őszintén szólva a gyantázásról kb fogalmam sincs. Még a lábam oké, azt otthon is meg tudom csinálni, de intim gyantázásra el kell menni szakemberhez ugye? Vagy rosszul tudom?
2018. júl. 12. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Igen pontosan, ott elkél a segitseg,nem egyszeru hozzaferni es nagyon erzekeny is lehet ez a resz:)
2018. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!