Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki írna bíztatót szülés...

Valaki írna bíztatót szülés utáni hajhullás témában? Lassan két éve szültem.

Figyelt kérdés

A hajam sosem hullott drasztikusan, de szépen lassan fogy el, a hajszálak nem nőnek meg, elvékonyodnak. Lassan nem marad a fejem tetején semmi. 3 hónapig szoptattam csak, így már arra sem foghatom. Kivizsgáltattam magam, mindenen negatív.

Van, akinek ennyi idő után is helyreállt? :( végtelenül el vagyok keseredve.



2018. júl. 13. 15:36
 1/3 anonim válasza:

Szia!

A mangó vaj nagyon jó haj és bőrápoló termék, csodákra képes szerintem próbáld meg!

Boltban egyenlőre nem nagyon láttam de az interneten akár utánvételell is átvehető!

2018. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a koffeinos samponról hallottam jókat.
2018. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mangót nem próbáltam köszönöm, de a többi boltokban, patikákban fellelhető termékeket igen és nem segítettek. Azért köszönöm!
2018. júl. 13. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!