Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni a hajammal?

Mit tudnék kezdeni a hajammal?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és 1 éve elkezdtett hullani a hajam a stressztől. Tudtok ajánlani valami haj erősítőt, vagy hajhullás elleni sampont? Vagy bármit, mert ez hosszútávon nem olyan jó.


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. júl. 14. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem anno a Forcapil-kapszula segített,talán 3 hónapig szedtem. de jókat mondanak a Bánfi hajszeszről és samponról is. :) remélem rendbe jön a hajad hamar! :)
2018. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a kivalto tenyezo nem valtozik, nincs az a kence vagy bogyo, ami megallitana.
2018. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alpecin hajszesz
2018. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is hullott a hajam es sok mindent probaltam kapszulakat stb de ami rogton latvanyos volt pl a hajkefemen az a ginseng kinai hajcsepp. Ilyen gyogynovenyes boltban lehet kapni esetleg gyogyszertarban.
2018. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
drakula terápia
2018. júl. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!