Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna, vékony szálú...

Fabuloustrash kérdése:

Sötétbarna, vékony szálú hajat kékre festeni mennyire kockázatos? Tönkremegy tőle a hajam? Szőkítés szükséges?

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 11:43
 1/4 anonim válasza:
53%
Nekem is ilyen a hajam, nekem is kék volt. Befogta, de a végén, mikor már kopott, ilyen fura zöldes volt. Ahhoz, hogy rendes kék legyen, igen, kellene szőkíteni, de ugye az nagyon tönkreteszi a hajat, így én nem vállaltam
2018. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Nem kékre festés teszi tönkre hanem a szőkítés. Sötétbarna hajjal biztos nem vállalnám be. Nekem eredetileg szőke de még azt is kellett minimálisan szőkíteni hogy normális kék legyen.
2018. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy szőkíted vagy nem,amikor kopik,a kék mindig zöldes lesz. Nekem a szőke hajamon is olyan volt,így kopik.

Szerintem befogná,lehet hogy először csak az árnyalat látszana,de idővel élénkebb lesz a szine. Attól függ milyen festékkel fested,és hogy kell-e hozzá hidrogén.

De még mindig jobb mint a szőkítés.

Régen a sötét barna (hennázott) hajamat festettem át pirosra,mert nem tudtam hogy létezik szőkítés,de jobb is. :D Igaz hogy sokáig tartott,de pár hónap alatt élénk piros lett. Havonta festettem egy pici hidrogénnel.

Ha érdekel mellékelek képeket a folyamatról :D

2018. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk rózsaszín lett sötétbarna hajból, és így ilyen sárgásabbszőkére elég volt kiszőkíteni, de mondta a fodrászom, hogy ha kéket akartam volna akkor kábé fehérre ki kellett volna szedni, hogy ne legyen zöldes
2019. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!