Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tegyem egészségesebbé...

Hogyan tegyem egészségesebbé a hajam?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve váltottam át a hajszínem barnából szőkére FOKOZATOSAN persze oxi nélkül. Egész idáig nem volt a hajam állapotával gond,viszont egy két hónapja elkezdett törni a hajam nagyon durván és hullik is persze.

Szedek rá Magichair hajkapszulát és Dm-eset is, mégis magától letörik és mintha egyre rövidebb lenne, meg persze ritkább.

Házi praktikák érdekelnének leginkább,de ha tudtok valami nagyon jó vitamint,sampont,balzsamot akármit annak is örülnék:)



2018. júl. 17. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! sajnos ha a vége ennyire törik,azt a részt le szokták vágatni:/ mert folyamatosan le fog "potyogni" a törött rész,emiatt lesz rövidebb..ha nem vágatod le azt a részt, mindig tovább és tovább törik. én Forcapil kapszulát szedtem 3 hónapig, a növést is gyorsította nálam. igyekezd kerülni a hajvasalást, hajformázást (hővel történőt), hogy ezzel is óvd a hajad. én pakolásként mandulaolajat kenek a hajvégeimre, kb 20-30 percg hagyom hatni és utána kimosom belőle. de az argánolaj is jót tesz:) minden jót!

21/L

2018. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olajokat ajánlom nagyon, én hetente teszek fel kokuszolajos pakolást de pl argánolaj is nagyon nagyon jó. Valamint ajánlom a tojás+méz+natúr joghurt keveréket, én ezt is használom minden héten. Plusz természetes összetevőjű sampon, balzsam
2018. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!