Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok melyik ferfi tipus...

Lányok melyik ferfi tipus jönn be amelyik bortoválja a kezét vagy aki nem?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Borotválja a kezét? De miért?

Nyilván nem tetszenne ha full csupasz lenne a keze a páromnak. Nem is látom értelmét ennek. De hogy más férfi borotválja-e a kezét az pont hidegen hagy.


Amúgy meg mi az, hogy férfitipus?


Szerintem az embereket nem lehet tipusba sorolni. Éppen ezért nem szeretek kategorizálni senkit sem. Ki ilyen-ki olyan, az emberek annál sokkal többrétűek, hogy típusba lehessen őket sorolni.

2018. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En inkabb szortelenito kremet tanacsolnek
2018. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso bocsi nem tudtam ugy megfogalmazni nem ferfi tipus hanem a kezre gondoltam

Egyébként nem borotvaval hanem ilyen szőrzetvago gepel ami nem full csupaszra csinalja hanem egy pici szőr madar a lezen

2018. júl. 19. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem természetesen.
2018. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Van olyan pasi,aki borotválja a kezét?

A kérdésre válaszolva az aki nem.

2018. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én láttam a múltkor olyat, nekem is szőrösen jön be. Nem értem miért kell egy férfinak szőrtelenítés, pláne olyan helyen ahol még sok nő is meghagyja
2018. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyilván nem szeretném ha a párom keze úgy nézne ki mint egy majomnak aki most szabadult ki az állat kertből,viszont csupass se legyen az ált:

.az ellenkező nemre vonatkozhat.Szerintem legyen igényes és a többi már annyira nem is lenne lényeg számomra.De izlések s pofonok

2018. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!