Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonalon mivel érdemes...

Bikinivonalon mivel érdemes szőrteleníteni? Epilátorral fáj, szőrtelenítő krém nem túl gazdaságos és egészséges. Gyanta vagy borotva?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyanta is fájni fog, ha az epilátor fáj. Én ezzel a kettővel szoktam.
2018. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Én borotválni szoktam... hááát... sajnos nem tudok jobbat. Időnként elmegyek kozmetikushoz, hogy gyantázza le, elég vacak meg utána pöttyös leszek, viszont sokáig tart.


A szőrtelenítő krém tényleg szerintem is a legrosszabb választás. Drága, macerás, tele van ártalmas anyagokkal, a hatása meg semmi ideig nem tart. Nem is értem, ki használ még manapság krémet.

2018. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néhány (4-5) epilálás után nem fog annyira fájni, egyre kevesebb és egyre gyengébb szőrszálak fognak nőni. De tény, hogy az a 4-5 nem kellemes. Lehet úgy is, hogy 2-3 gyantázás után már epilálod rendszeresen. De a gyanta is fáj. A sima borotválás meg sajnos semmit nem ér.
2018. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!