Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan pattanásaim vannak?!

Állandóan pattanásaim vannak?!

Figyelt kérdés

Hali.

Most már 22 éves "felnőtt" fejjel elkezdett érdekelni a megjelenésem. Az a problémám nagyon pattanásos és száraz bőröm van. Hetente jelenik meg az arcomon és a vállaimon  több pattanás. Mit tehetek ez ellen férfiként? Nem gáz ha egy pasi mindenféle löttyöt meg krémet használ? Nem tudom mik a lehetőségeim. Örülnék ha valaki segítene.


2018. júl. 19. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem terméket ajánlok, hanem a következőket:

étkezz egészségesen, igyál minimum 2 liter vizet, mellőzd az életedből az ételnek és italnak nem nevezhető vackokat, sportolj rendszeresen.


A pattanásokat kamilla és körömvirág teás borogatással el tudod tüntetni.

2018. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy számodra mi lehet erre a megfelelő termék, de arra válaszolnék, hogy nem-e gáz, ha krémekkel kened magad. Nem gáz, legalább foglalkozol a bőröd ápolásával.
2018. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igényesség férfiként nem gáz! Téged zavar, akkor tegyél ellene! Ha, súlyos a probléma, akkor bőrgyógyász mindenképpen, ne drogáriás "sz@arokkal" kend az arcod, mert, ha nem jót választasz, akkor nagyobb kárt csinálsz, mint hasznot. Abba a hibába se ess bele, hogy drogériában megveszel minden kenceficét sok ezerért, mert abból a pénzből egy jó orvos kikúrál! Száraz és pattanásos a bőröd, ezt nem lehet úgy kezelni, hogy valamit leveszel a polcról! Saját hibámból tanultam, ezért írom le neked is, amit én már átéltem. Orvos, meghallgatni, amit mond és betartani azt a kezelést (gyógyszer és krém), amit felír!
2018. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!