Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert zsirosodik egyre jobban...

Miert zsirosodik egyre jobban a hajam?

Figyelt kérdés
Direkt erre a celra vettem elseve sampont(kek flakonos, normal es zsiros hajra). Amugy a balzsamaval hasznalom es az elso nap tok szep es puha a hajam viszont mar az elso nap vegere total katasztrofa. Most ugy dontottem, hogy egy hetig nem mosok hajat hatha valamit segit. Valakinek valami otlet? Esetleg masik sampont tudtok ajanlani? Csalan samponrol velemeny(nem a banfirol, mert arrol sok rosszat olvastam)? Amugy ez elott a sampon elott nem is zsiros hajra valo sampont hasznaltam es fogjuk ra, hogy meg azzal is jobban birta(mondjuk a masodik nap mar azzal is katasztofa volt). Nem is ertem, mert nem mosom minden nap a hajam. Sot amikor tudom huzom harom napig, de nem mindig tudom megoldani, hogy zsiros hajjal maszkaljak meg ha fel is gumizom.
2018. júl. 19. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A drogériás samponok mind ilyen szarok. Vegyél egy jó minőségű fodrász sampont, vagy gyógyszertárit.
2018. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
WU2. Zsíros hajra.
2018. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!