Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testápoló krém de milyet?

Testápoló krém de milyet?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.


Úgy hallottam, hogy csak a nők használnak testápoló krémet. Fiúk is szoknak magukra tenni? Hallottam még testápoló spray-ről amit a bőrömre fújom.



Mire is van a testápoló krém és spray? Mert nem tudom, azért kérdezem.


Köszönöm a válaszokat,


2018. júl. 20. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, te.

Ez hülyeség, hogy csak a lányok. Mert a fiúknak nem kell ápolni a bőrét? Nekik nem száraz a bőrük? Attól nem leszel kevésbé férfias, mert törődsz magaddal.

Inkább tudjam, hogy naponta keni a kezét krémmel, minthogy olyan érdes és száraz legyen, hogy utáljam megfogni.

Szóval igen, a férfiak is szoktak használni, max nem mondják el. Kéz, kar, térd, könyök, láb. ..ezek olyan területek, amiket a férfi is kenhet.

Testapolo spary-ről nem hallottam még, de biztos létezik, mint ahogy a testpermet is. Így most azt mondanám, hogy az azért jobb, mert nem lesz krémes a kezed.


Mellesleg a krém /spray ápolja a bőrt, puhává teszi, ha száraz, érdes. Van akinek olyan száraz a bőre, hogy viszket mint a fene és muszáj kennie. A szél is kitudja fújni, mint a szádat és ezért is szokták kenni, mert a testapolo meg az arcra is jó. Borotválkozás után is szokták kenni, hogy ápolja a sértett bőrt.


Remélem segítettem

2018. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam aminek van valamilyen kellemes illata is
2018. júl. 20. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan van. Dove és Baba a legjobb, azoknak kellemes illata van, de lehet választani másmilyen márkát is, olcsóbbat vagy drágábbat, azok közül is van illatos.

Na meg gyártanak kifejezetten férfiaknak is, azoknak vagy nincs illata vagy olyan minimális, hogy észre sem veszed vagy olyan, mint egy dezodor. A Babának tuti van Man-es változata

(1-es voltam)

2018. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!