Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A napozás időtartamát is...

A napozás időtartamát is folyamatosan kell növelni? Más, aki napozik, hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Amikor tehetem, kifekszem a napra, de 1 órát hason, 1 órát háton. Ezt az utóbbi 2 hétben kb 4 alkalommal csináltam, persze úgy, hogy be voltam kenve ilyen béta karotinos krémmel is, mégse látok változást.
2018. júl. 20. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Krém nélkűl?

Bőr rák= hülyeség!

Én utálom a napot!Nem napozok,májusba gyerekfelügyelőként szereztem színt,nem leégést.Még barna vagyok.

2018. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen faktorszámú naptejet használsz?

Én ha 30 fölöttit használok, nem lesz semmilyen színem. Ha nem égsz gyorsan, nem kell nagyon magasat használni, de azért figyelj rá, hogy rendszeresen újrakened. Ja és napi 1 órával a napon tényleg nem érdemes csodát várni. Egy hét szabadtéren vagy vízparton sokkal többet ér.

2018. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alacsonyabb faktor számút, azt hiszem 15 öst, nem ég le hamar bőröm. Nyilván jó a szabadtéri program, viszont nem barnulok tőle egyenletesen,mert mindennek ott marad a nyoma.
2018. júl. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!