Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nő vagyok. Benövő bajusz...

Nő vagyok. Benövő bajusz szőrrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Évek óta fennáll, eddig nem foglalkoztam vele, mert csak egy-kettő volt, de most már jó 10-15 szál erős, fekete szőr és el se lehet normálisan távolítani, mert benő!

Nem borotválom és nem is borotváltam soha, mielőtt valaki ezt feltételezné!

Csipesszel húzogatom ki, de már sebes.


2018. júl. 23. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan szoktad szőrteleníteni a bajuszodat? Gyantázod vagy epilálod? Igazából mindegy melyikkel csinálod, !rögtön! utána tarts rajta kb 2 percig egy forró törölközőt. Ez segít visszafojtani a savó kiáramlást, ami a szőrszálak benövését okozza.
2018. júl. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy gyanta, de ezeket a benőtt szálakat nem szedi ki.
2018. júl. 24. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A benőtt szálakat ki kell piszkálnod fertőtlenített tűvel vagy szemöldökcsipesszel. A forró törölköző pedig arra megoldás, hogy a jövőben ne nőjenek be újra a szőrszálak. Ja és persze gyanta előtt bőrfertőtlenítés, gyanta után nyugtató balzsam.
2018. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!