Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami módszer ami eltünte...

Van valami módszer ami eltünteti a nap által okozott barnaságot? Sajnos a nap miatt nagyon lebarnultam és nem igazán tetszik.

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 16:35
 1/4 anonim válasza:
37%

Védd a bőröd hosszú ujjú felsővel,lábad nadrággal,ami hosszú és lenge.Én kalapot is hordok,hogy az arcomat is védjem.Így mindig szép egyenletes fehér marad a bőröm napfoltok nélkül.

Heti 2x hámlassz testradírral(ha már megnyugodott a bőröd)és akkor hamarabb kopik a nem kívánt barna szín.Nekem bevált,ha pólóban voltam és véletlen megfogott a nap.

2018. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat tarsd tavol a naptol, maradj a huvosben, majd fokozatosan halvanyabb lesz.
2018. júl. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ritka,hogy ez valakinek nem jön be,rosszul érzi magát a bőrében.Egy jó alakú csajszinak pedig sexi és jól is áll.

Sokan ezért fizetnek a solarium-ban.

Ha nem tetszik, ez hirtelen akkor sem fog halványodni.

Be kell öltöznöd hosszú ruhába,vagy ugorj bele a meszesgödörbe,rögtön kifehéredsz.

2018. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alapból barna a bőröm, és igy nem tetszik..de köszönöm a válaszokat:)
2018. júl. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!