Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete tincseket rakattam az...

Fekete tincseket rakattam az eredetileg vöröses hajamba tegnap. A fodrász nagyon összecsapta és nem tetszik ez a kékes árnyalat. Mit lehet ilyenkor csinálni? Otthoni hajfestés kizárt? Menjek másik fodrászhoz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
én fodrász vok és nem igazán ertem mitől lett kékes???otthoni hajfestés max ha egyszinüre fested be az pedig már max fekete lehet.menj el másikhoz vagy amikor kész lett jelezned kellett volna h nem kéket szerttél volna kenje át ujra feketével.
2010. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy a neon miatt ilyen fura színű, de itthon, nappali fénynél egyértelműen kiderült, hogy kékes hatása van. Másfél órát hagyta rajta (még közben befestett egy derékig érő hajat), gondolom, hogy ez nem tett jót neki. Akkor mindenképpen egy másik fodrász? Vissza lehet állítani az eredeti színt, vagy legalább sötét barnát?
2010. jún. 19. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
visszaállitás alatt azt érted h a fekete tincsek helyett vissza vörösre?persze vissza jól le kell szivatni a tincseket aztán bekenni vörössel de tönkreteszi a hajad nagyon.ha viszont akarsz még fekete tincset akkor azokat kel átkenni ujbol.
2010. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!