Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattogtam ki másfajta...

Miért pattogtam ki másfajta gyantától? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig kozmetikus szokta legyantázni a lábamat, és eddig mindig rózsaszín gyantával szedte le, és eddig még sohasem pattogtam ki tőle. Tegnap voltam gyantáztatni, viszont most más fajta gyantát használt, és még mondta is, hogy mostanában ezt szokta használni, merthogy ez érzékeny bőrre van, de én olyan szinten kipattogtam tőle...meg utána bizsergett is a lábam egy jó ideig. Mi lehet az oka, hogy kipattogtam, mikor ez a fajta gyanta érzékeny bőrre van?! 16/l

2018. júl. 24. 09:34
 1/3 A kérdező kommentje:
U.i.: bocsi, ha rossz kategóriába tettem.
2018. júl. 24. 09:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Allergia? Lehet van egy összetevője, amit nem bírsz.

Esetleg nem menstruálsz? Nekem olyankor szokta nehezebben kiszedi és még van, hogy be is gyullad. Pedig amúgy semmi gonsom nem szokott lenni.

2018. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is valamiféle allergiára gondolok...azóta már eltűntek a pöttyök, csak aznap volt nagyon csúnya. És nem, most nincs meg...bár most kell majd megjönnie, lehet így "előtte" is érzékenyebb a bőröm?
2018. júl. 26. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!