Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira csunya a borom, a...

Annyira csunya a borom, a kozmetikus sem segitett. Ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés

Evek ota kezelhetetlen a borom, gyorsan zsirosodik, mitteszeres, tag porusokkal. Pattanasom szerencsere csak akkor van, mikor megjon a menzeszem.

Annyi mindent kiprobaltam, tojasfeherje habos pakolas, black mask, radirozom hetente, kavezaccot is probaltam, van miteszer eltavolito palca keszletem is, azzal se erek el semmit. Ha magamnak nyomkodom ki, begyullad es sebes lesz.

Egy hete voltam kozmetikusnal, 1 napig volt gyonyoruszep tiszta az arcborom, utana megint elkezdett piszkosodni. Elotte is jartam mar nem egyszer arckezelesen, de mindig ugyan ez tortent. Annyira tanacstalan vagyok, undorito a borom, mar nem tudom mit kezdjek vele. :(



2018. júl. 25. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezeket az otthoni pakolásokat hagyd el, nem érnek semmit. A sima bőrradírról válts kémiai hámlasztóra, sajnos a radírozás többet árt mint használ, hiába érzed puhának tőle sérül a bőröd. Ilyen tág pórusú bőrtípusnál a legrosszabb mert még nagyobbak lesznek. És szerezz be valami jó hidratálót, a durva zsírosodás gyakran vízhiány eredménye
2018. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom!

Hol lehet ilyesmit beszerezni? :)

2018. júl. 25. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Micellás arctisztító reggel-este. Nekem ez sokat segített.
2018. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tretinoin gél.
2018. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vele bőrgyógyászhoz
2018. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 upal ***** válasza:
0%

De miért, könyörgöm? Mégis mit remél ilyentől az ember?


“Annyi mindent kiprobaltam, tojasfeherje habos pakolas, black mask, radirozom hetente, kavezaccot is probaltam, van miteszer eltavolito palca keszletem is, azzal se erek el semmit. Ha magamnak nyomkodom ki, begyullad es sebes lesz.”


Tehát miután voltál kozmetikusnál, idézlek: “gyonyoruszep tiszta az arcborom”, vagyis elégedett voltál... Ja! Hogy egy ilyen jellegű probléma kezelése nem csak egyetlen alkalmat kíván meg? Ráadásul te tényleg azt is várod, hogy végleg oldódjon meg a problémád egy varázsütésre?


És hagy kérdezzek még valamit. Ha holnap este megfürdesz úgy már soha többé nem kellene fürödjél többet csak mert közvetlen utána akkor épp tiszta és jó illatú lettél?


TIPP: jó kozmetikus + jó börgyógyász + és ne fogadj el itt ötleteket, hogy milyen termékeket használj. Gyógyszert is így szedsz? Másoktól kérdezed meg, hogy az kit szed?

2018. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó, annyira egyetértek veled. Bírom amikor egyetlen kozmetikai kezeléstől csodát vár az embet. Ő csak egy kozmetikus, nem egy varázsló. :D
2018. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!