Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha abbahagyom a fogamzásgátló...

Ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését tényleg elég durván előjöhetnek pattanások?

Figyelt kérdés
6 hónapig fogom szedni, mindjárt letellik.Olyan szép lett már a bőröm mit tegyek hogy így maradjon?
2018. júl. 26. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ha abbahagyod, csak jót teszel.
2018. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkire más hatással van az abbahagyása. Nekem a hátam pattogott ki tőle, mikor újra elkezdtem szedni újra szép lett. A hormonszinted változik, nem hiszem, hogy tudsz bármit tenni ellene ha alapból elkezdenél pattanásosodni, csak ha mégsem hagyod abba. Vagy egyszerűen bízz benne, hogy nem lesz rád olyan hatással és hogy a bőröd ugyanolyan szép marad majd mint most. Azért természetesen figyelj a bőröd megfelelő ápolására, smink teljes lemosására, táplálkozásra
2018. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!