Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített ombre/melír csíkozot...

Szőkített ombre/melír csíkozott hajat otthon visszafesteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1 éve van az alapból sötétbarna hajamban szőke ombre átmenet.Utóbbi alkalommal nem lett szép, most nagyon lenőtt-kinézete van már, ráadásul nehéz a dolog tényleg, mert közben (30 éves létemre) eléggé elkezdtem őszülni - halántéknál, választéknál eléggé látszik.


Már voltam az összes jó környéki fodrásznál, egy rakás pénzt otthagytam, de 1 hónap után nem akarok visszamenni mégegyszer ennyit kidobni az ablakon...


Régebben magam festettem a Schwarzkopf Perfekt Mousse-sal a hajamat (alapszínhez hasonló sötétbarnára).


Ha most egy világosbarnával az egészet befesteném, mit eredményezne vajon? A szőkéket talán besötétítené, de a sötétbarna alapszínemet...? Vagy inkább az egészet sötétbarnára? Nem zöldülne be?

Hallottam, hogy kicsit vöröses árnyalat segíthet kiütni a zöldülés esélyét...


Megkockáztassam vajon? Lapocka alá érő hajam van, nem szeretném a végén levágatni, de tizenezret nem akarok újra otthagyni... Olyan hajat szeretnék újra, amit magam rendbe tudok tenni..


Szerintetek?


2018. júl. 27. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem sikerült fodrásznál rendesen megcsináltatni, de házilag mégsem ajánlanám. Másképp viselkednek a sávok, a saját szín és főleg az ősz szálak. Szakembernek sem könnyű megoldani.
2018. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!