Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tippek ekcema enyhitesere?

Tippek ekcema enyhitesere?

Figyelt kérdés

gyerekkorom ota ekcemam van, es semmitol nem akr elmulni...

otletek, hogy mik azok az etelek amiket keruljek?

elmegyek hamarosan egy allergia vizsgalatra, de nagyon erdekelne mi a velemenyetek.... nagyon el vagyok keseredve, mert egyre kellemetlenebb... pedig odafigyelek hogy egeszsegesen etkezzek...



elore is koszi!

l/19



2018. júl. 27. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ne allergia vizsgálatra menj hanem bőrgyógyászhoz
2018. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sudocream jó rá valamennyire
2018. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem a bőrgyógyászom írt fel rá szteroidos krémet, csak attól enyhült :(
2018. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én 4hónapos korom óta ekcémás vagyok. Soha nem múlt el végleg, csak voltak tünetmentes időszakok.

Szerintem csináltasd meg az allergia vizsgálatot bármitől kijöhetnek a pöttyök hátha megtudsz valamit, de akár a stressztől is lehet, így nyáron a melegtől meg főleg előjön, de bőrgyógyászt is keress, mert van mikor tényleg csak egy szteroidos krém segít.

Régen engem is nagyon zavart, mindig azt mondták a orvosok, hogy majd kinövi a gyerek, hát sajnos nem hiszem, hogy én ezt már valaha kinövöm, 21 vagyok. Ami nekem most bevállt az a Bioderma atoderm intensive balzsam

2018. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is van ekcémám sajnos. Én azt vettem észre, hogy nekem különböző tusfürdőktől, dezodoroktól, szappanoktól (öblítőtől is talán) jön elő.

Esetleg megpróbálhatsz ezekkel is kísérletezni, amíg ki nem derül mitől van.

Illetve nekem azt hiszem az Alkcema kenőcs használt, de már szerencsére elég régen kellett.

2018. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is bébi koromtól van.Sose segített igazán semmi.Nyilván gyógyszert meg nem akarok örökre szedni.Most épp ligetszépe olajat használok az egész jó per pill.Amúgy ismerek olyat akinek a szülés után elmúlt,szóval még van remény :D
2018. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!