Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kéne szőrtelenítenem...

Hogyan kéne szőrtelenítenem ha semmi nem vált be?

Figyelt kérdés

A borotvától vérzik (a szőr helye ,) 1 nap múlva kőkemény borosta,fekete pöttyök,néhány szőrbeövés.

Epilátor: rettenetesen fáj (az első szőrtelenítésem epilátorral volt,akkor még gyengébb volt a szőröm. Mégis remegve ,könnyes szemmel végeztem, alig tudtam járni)

DE ha szép bőröm lehetne én 6 órán keresztül is epilálnék. CSAKAZABAJ hogy 3 óra epilálás után ugyanolyan borostás a lábam, és a múltkor felmentem a karomra és a combomra is gondolván hogy "a szépségért mindent" ..csak a combomon 6 pattanás van jelenleg.

Gyanta:itthon nem vált be. Pénzem kozmetilusrkozmetikusra nincs

Krém: ugyanúgy borostás,fekete pöttyös.

Ha nem csinálok semmit,egy jeti vagyok

de mi az életet csináljak így?

(Egy lézeres szőrkezelés lenne az álmom,de nincs rá pénz és nagyon drága)

Tehetetlen vagyok.



2018. júl. 28. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó minőségű borotvával, lassan, óvatosan nem sietve. Ha pöttyös, borostás azzal nem tudsz mit csinálni, az is jobb mint a nagy szőr. Nekem is ilyen mindenhol.
2018. júl. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is hasonló problémám van. Én az x-epil gyantázószettjét szeretném majd beszerezni, arról elég jó véleményeket olvastam krémmánián. Hátha az megkönnyíti az itthoni gyantázást.
2018. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól borotválod nem szabad véreznie... amúgy gyantáztasd le egyszer kozmetikussal, egyáltalán nem olyan drága és utána otthon könnyebb lesz.
2018. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már voltam kozmetikusiénál,utánna ugyanúgy kinőtt. É

Én még a cukorgyantát akarom kipróbálni,MEG láttam valami... spatulás magában lehúzható gyantát is. Elméletileg gyantamelegítő kell hozzá , de nekem elég a mikró is xD . Amúgy nem mindig vérzik a borotvától,e gyűlölöm amikor borostás, akkor legszívesebben tőbő levágnám a lábam :))

Mindenkinek köszi a választ,ha tudtok valamit jöhetnem még!

2018. júl. 28. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!