Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 27 (fiú) vagyok de tiszta ősz...

27 (fiú) vagyok de tiszta ősz a hajam (halántékom szinte fehér) próbáljam meg festetni? Vagy valami kevésbé feltűnő módszer?

Figyelt kérdés
Kopaszra nyírás nem opció. Meddig bírja ki egy festés? 1 hónap? elég sötét, szinte fekete hajam van ami rendesen vegyül a fehérrel. A bajom az, hogy jó 10 évet öregít rajtam, ami zavar.

2018. júl. 28. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik haverom is igy volt, ő festette, valami pigment hiány okozza, nekei is feket haja van. Szerintem fesd be.
2018. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megérné egy fodrásszal beszélni, hogy milyen színt javasol, ugyanis ha túl sötét, akkor nagyon látszik, amikor utána nö, ezért jobb valamivel világosabb színt választani, pl. közepes barna.
2018. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!