Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ez a rengeteg pattanás...

Miért ez a rengeteg pattanás rajtam?

Figyelt kérdés
A pattanások megkeseritík az életem. Nem hogy csak az arcomon lenne , van a hátamon , vállamon, felkar, alkar, comb , fenék és hátul a vádlimon. Kisgyerek korom óta (7-8)ilyen a bőröm, most vagyok 19. De nem itt-ott ,hanem rengeteg, és apró. Voltam még kissebb koromban bőrgyógyásznál, csak annyit mondott mikor felnövök , elmúlik, de k-ra nem múlott el. Anyám azt mondja felesleges újra menni,mert ugyan azt fogja mondani.Leszögezem , nem eszek minden nap chipset és sült krumplit, sportolni szoktam és a napi 2 liter vizet is próbálom bevinni. Szerintetek mitől lehet ez, utálom a bőröm. 19/L
2018. júl. 29. 02:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ne mondd. :D Én 20F vagyok, 14éves korom óta használtam minden szart a bőrömre, még Koreából is rendeltem bőrhámlasztót stb.

Ami nekem segített: megtaláltam a bőrgyógyászom aki írt fel nekem a bőrömre megfelelő krémet reggelre-estére, illetve egy tonikot összerakatott nekem a gyógyszertárban. Csak meg kell találnod a jó bőrgyógyászt.


Egyébként valszeg hormonális problémáid vannak. Arra gondoltál, hogy elmész vizsgálatra és megnézeted a hormonszintjeid stb? Az is lehet, hogy valami gócod van. Ezeket nekem mind kizárta először a bőrgyógyász. Vérkép stb. Csak ezután kezdte kezelni a bőrömet. És amit én tapasztaltam az az, hogy a fizetős 10x jobb mint a TB-s cucc, mert itt tényleg foglalkoznak veled nem csak le akarnak rázni. De ezek közül is a jobbat kell megtalálni. És egy alkalom nem lesz elég. 3-4x vissza kell menni. Szóval ne várj csodát egyből. De ha elmész, és leírod mit kaptál, én meg tudom mondani, hogy válts e bőrgyógyászt vagy ne. :D Pl nekem első bőrgyógyászom zineryt-et írt fel. És ezt adta nekem félévig. Mondom jólvan.. Egyrészt 1 dologgal nem lehetett több dolgot kezelni, másrészt se lemosót nem adott, se hidratáló krémet. Csak azt érte el vele, hogy kiszáradt az amúgy is szar bőröm..


De mostmár kb rendben vagyok. Csak a picit vörös helyükkel küzdök, de az kb 1-2hónap múlva le fog hámlani. Szóval én már reménykedek ^_^


Egyébként biztos, hogy kell neked egy vérvétel, megkérdezik mandulád ki vették -e, mert lehet mandulagyulladásod van. Aztán gyomor miatt is lehet(reflux). Annyi dolog van. És a bőrgyógyászok közül sokan tényleg leszarnak téged. Csak felírnak valamit aztán menjél.


Remélem segítettem :D Ha van kérdésed nyugodtan írj pmben

2018. júl. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!