Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fesett szőke hajatok mivel...

Fesett szőke hajatok mivel ápoljátok, hogy puha, hidratált és fényes legyen?

Figyelt kérdés
Kalos, Garnier, syoss,gliss kur,loreal termékeket próbáltam,egyik sem az igazi. Olajos házi hajpakolást csinálom minden hajmosás előtt, valamit segít a hidratálásban de fénye az nincs. Hajszárítóval szárítom körkefével a hajam ,különben szalmakazal lenne.Nem vasalom. Hajvégápolót használok( balea, Aussie) Mi vált be nektek?

2018. júl. 29. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont az vált be, ha nem szárítom hajszárítóval, attól olyan lesz, mint a seprű.


Azt vettem észre, minél kevesebb cuccot használok, annál jobban néz ki.


Pantene Moisture Renewal balzsamot használok, utána pedig Organix argánolajat, csak pár cseppet. Minden más extrától csak nehezedik, lapul, száll.

2018. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van valami hajfény nevezetű termékem, most nem tudom megmondani a márkáját de tényleg fényes tőle a hajam.
2018. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ollóval ápolom. A festett szőke csak akkor szép, ha rendszeresen vágatod.
2018. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!