Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres szőrtelenítés ára?

Lézeres szőrtelenítés ára?

Figyelt kérdés

Utánanéztem egy kicsit az áraknak, viszont más oldalakon azt olvasom hogy többször kell megismételni, akár 8x is.

Az oldalon egy teljes láb szőrtelenítése 160.000 Ft, viszont ez úgy értendő hogy ha mondjuk 8 alkalommal kell megismételni akkor minden alkalommal 160.000 Ft -ot kell fizetni?



2018. júl. 31. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem egy egész láb kezelés kerül 160.000 Ft-ba. Én voltam ilyenen, pont a lábamat csinálták meg, 8 alkalom volt, kb ennyibe került, de vagy 3 év volt, mire a 8 alkalom lement. Az eredmények fenntartásáért még mennem kellett volna hozzájuk rendszeresen, mert egy idő után itt-ott újra kezdtek megjelenni a szőrszálak. Tiszta lehúzás az egész. Inkább vettem egy IPL szőrtelenítőt 40.000-ért és azzal simán fenn tudom tartani az eredményt, és közben megcsináltam a hónaljam és a karomat is kb fél év alatt...
2018. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen szőrtelenítési módszerrel csinálták? A diódás elvileg nagyon jó eredményt hoz.
2018. aug. 2. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem az oldalukon: Lumenis LightSheer diódalézer. Nem mondtam, hogy nem lett jó az eredmény, mert az lett. Csak jön vissza a szőr.
2018. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy érted hogy mint ha leborotváltad volna? Vagy ritkábban, és pihékben jön vissza?
2018. aug. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!