Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek zsíros a hajuk,...

Akiknek zsíros a hajuk, nektek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Heti kétszer mosom, viszont eléggé zsírosodik, gondolkoztam azon, hogy naponta kéne megmosni, de az nem tenne túl jót neki, plusz fenék alá ér a hajam így is elég macera, nemhogy még naponta. Tippek?

2018. aug. 2. 11:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve arra is adhatnátok pár ötletet, hogy mit csináljak, hogy ne kócosodjon annyira? Kifésülöm és szinte már utána nem tudom végigszántani rajta az ujjaimat mert beleakad. Nem töredezett, nem is száraz
2018. aug. 2. 11:09
 2/2 anonim ***** válasza:

A szárazsampon a barátod:) Én két-három naponta szoktam mosni, de néha még ez sem elég. Ha leöntöd kamilla főzettel, az szárít a hajadon egy kicsit.

A gubancolódásra pedig nem nagyon tudok mit ajánlani, az enyém is ilyen. Talán a Tangle Teezert mondanám, ami egy kissé bevált. Van, akinek ilyen fajta a haja szerintem.

Sok sikert!

2018. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!