Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Varra neogranormon? Vagy csak...

Varra neogranormon? Vagy csak akkor ha már nincs var? Félek, hogy befog hegesedni, arctisztítas után rengeteg var maradt az arcomon!?

Figyelt kérdés

Kozmetikusnál voltam, de valami eszméletlen csúnya lett az arcom. Bevarasodott vagy 10 miteszerem amit kinyomott. :(

És körülötte nagyon csúnya a bőröm körkörös mintázatban....nem lattam még ilyennek.....

Szerintetek erdemes bekenni neogranormonnal a varas sebeket az arcomon?



2018. aug. 2. 19:02
 1/2 Évi0321 válasza:
Szerintem ártani nem árt...én simán bekenném ha ilyen bajom lenne
2018. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bekentem és eltelt egy hét most már makulátlan nulla seb/var/nyom/heg. Sőt csodálatosan tiszta lett az egesz.

Elmondom nekem mi segitett, hat ha olvassa majd valaki.

Tenyleg nem hazudtam,kar hogy nem fotoztam le eszmeletlen csunya volt a borom. A begyulladt varas sebek korul a bor olyan volt mint egy venasszonynak ilyen pokhalosan huzodott kb 3 centis atmeroben... nehez megfogalmazni ket szoval siralmasan csunya volt.


Nekem az hasznalt, hogy minden letezo nap kentem ra kamillat, utána teafaolajat higitva,utana bevettem c vitamint tablettasbol 2 db -ot is,utana megittam egy Ca pezsgő tabit,kentem ra neogranormonn-t es mindezek mellett ittam még 2-3l vizet egy nap kb.!!!!!!!!!!


Mindezek utan elmult halistennek,de soha tobbe kozmetikus.

2018. aug. 10. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!