Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen letöredezett! Mit...

Isabell10303 kérdése:

Teljesen letöredezett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Festett sötétbarna hajról szőkittetem hamvas szőkére a kb 15 centis hajamat.

Először itthon 2 szőkítőt rátoltunk, utána a fodrász 2 hét múlva 3-at meg egy festéket, viszont 1-2 centi maradt ami egézséges, (persze nem is csodálkozom) olyan , mint egy szénaboglya, ha fésülöm csomókban hullik. Teljesen tönkrement!

Viszont, nem szeretnék megválni a hajamtól, mert sokáig növesztettem tüsiről. Mit tudnék tenni?



2018. aug. 3. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Rakj parókát, amíg újranő a hajad. Szedhetsz kovaföld kapszulát, ezzel belülről táplálhatod a hajadat. Fújkálhatod Varga hajnövesztő hajszesszel, de annak is idő kell, amíg megnöveszti a hajszálakat.
2018. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Erre csak az ollo a megoldas :/
2018. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Újra a tüsi a nyerő. Az is biztosan jól áll újra.
2018. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jól fog állni, ugyanis a fülem mögött, van egy baromi nagy cystam, ami szinte eldeformálja az arcomat, és eddig a hajam takarta... Mindent fog csak jól állni nem.... Mindegy,azért köszönöm a válaszokat. Remény hal meg utoljára, azért próbálkozok Ricinus olajjal és hajpakolásokkal.
2018. aug. 7. 02:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mutik meg a cisztad?
2018. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyit ér, mint halottnak a csók... Elég durván sok van, és mindig felragadjak...
2018. aug. 14. 19:05
 7/9 A kérdező kommentje:
*feldagadnak
2018. aug. 14. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó hát simán meg lehet menteni!

Rajtam egy PowerPlex nevű csodaszert alkalmazott a fodrász, de már egyre többféle plex van forgalomban.

Regenerálja, visszaépíti a sérült hajszerkezetet, a seprű hajamból olyan fényes és puha végeredmény lett, hogy egy random pénztárosnő megkérdezte a fodrásztó hazafelé h megtapogathatja-e,mert annyira szép. Pár hétig kitart egy ilyen kezelés aztán kezd visszaseprűsödni, de otthoni kezelésre is lehet kapni sampon-balzsam csomagot.

Egyébként a profi fodrászok ezt már kapásból a szőkítőhöz szokták keverni, így már eleve úgy szőkül a haj hogy nem megy közben tönkre. Így persze drágább a folyamat, de a kárt érdemesebb megelőzni mint utólag kezelgetni.

2018. szept. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül le lett vágatva. Felesleges volt emiatt aggódnom... :)

Megbeszéltük a fodrászommal, hogy havonta vágatunk. Kicsit hosszas folyamat lesz, de azt hiszem,soha a büdös életben nem leszek mégegyszer szőke^^

Köszönöm az ajánlást egyébként. Megnéztem az árát, és azt hiszem, hanyagolom:/ de köszönöm^^

2018. szept. 9. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!