Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokhatnék le a pattaná...

Hogyan szokhatnék le a pattanásnyomkodásról?

Figyelt kérdés
4 éve minden egyes nap kényszeresen nyomkodom a pattanásaim a karomon. Ettől nem csak hogy csúnya de még heges is, mivel az utóbbi időben egyre hajlamosabb a begyulladásra. De amúgy igazából nem is pattik, hanem csak nagyon erős fényben észrevehető pici dudor amit ha kinyomok fehér kis valami jön belőle. De minden egyes nap képes vagyok esténként azt csinálni hogy bekapcsolom a vakut és elkezdem nyomkodni. Régóta le akarok róla szokni de nem megy. Ötletek? :/

2018. aug. 3. 17:56
 1/4 anonim válasza:
0%
Ne nyomkodd. Ennyi.
2018. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Menj el bőrgyógyászatra, ez nem normális. Ő majd elmondja, mit kell tenned.
2018. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha nem nyomkodnám nem is lennének, simán el tudnának múlni. Csak erről nem tudok leszokni. Bármi stresszes ér vagy csak szimplán unatkozok akkor egyből ezt csinálom.
2018. aug. 3. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Akkor a másik megoldás az, hogy mindig lefoglalod magad valami hasznossal. Az unalom sok rossz dologra képes, tudom, én a körmömet rajtam... Ha nem figyelek oda, hogy mindig lekössem magam és én is stresszes vagyok, még ma is, ilyenkor mindig dühös vagyok magamra.

2018. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!