Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam egy pattanast az...

Kinyomtam egy pattanast az orromon, ami gyulladt, piros volt, de nem jott belole semmi csak atlaszo le, mar egy napja folyamatosan folyik belole es gyulladt mit csinaljak sos?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor rá szoktam rakni egy sebtapaszt, a ragacsos részét, az kiszívja a nedvességet... furán hangzik tudom, de nekem mindig bevállik ilyen esetben
2018. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én kis papírzsepi darabokat szoktam rátenni, aztán ha már megszáradt, bevizezem, és óvatosan leszedem, hogy ne szabjam fel a sebet. Ha már megszáradt, hidratálóval szoktam kenegetni akár óránként, elég vastagon, sokkal hamarabb gyógyul.
2018. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!