Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Zsíros bőr ellen mit ajánlotok?

Szeretnék kérni egy ajánlatot, milyen krémet/gélt ajánlotok ami jó minőségű és belehet szerezni dm/rossmann-ba? Akár lehet házi módszer is, ami nálatok bevált.

Keress kérdéseket hasonló témákban: zsíros bőr, hatásos, krém, gél, otthoni módszer, minőség

2018. aug. 5. 10:35  Privát üzenet  

A válaszok
Én már sokmindent kipróbáltam semmi sem hat

# 1/3Időpont 2018. aug. 5. 16:52 Privát üzenet
Nekem a Dermofil paszta vált be nagyon. Pattanásokra van kitalálva, de nagyon jól szárítja a bőrt. 1500 ft körül van drogériákba, de akkora kiszereles, hogy 2 év alatt se fogy el. Én kétnaponta használtam pakolás szerűen. :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. aug. 6. 01:59 Privát üzenet
Valamennyire lehet csökkenteni a zsírosságot, de ez alapvetően genetikai. Fontos hogy ne szárítsd ki a bőröd, attól csak még zsírosabb lesz. Terméket sajnos nem tudok ajánlani, én nem drogériában szerzem be őket.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. aug. 6. 15:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Striak ellen mit ajanlotok?
Karikas szemek ellen mit ajanlotok?
Milyen eltavolitasi modszereket ajanlotok az enyhe hasi szorzet ellen? L.
Pattanasok ellen kremet szeretnek mit ajanlotok?
Azt akarom megkérdezni hogy mit ajánlótok pattanás ellen mert nagyon sok szokott lenni a homlokomon és sehogy sem tudom őket 'lemosni' ilyen krémekkel, hogy tudok e valami olyan...
Borotvalas utani kipattpgzott bor ellen mit ajanlotok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!