Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajsimitást csinálta...

Szivis kérdése:

Keratinos hajsimitást csináltattam alfaparf termékkel. A fodrásznál szép sima, jó tapintású volt. Az első mosás után borzasztó, rosszabb mint volt. Vélemény?

Figyelt kérdés
.Nem tudom szép simára kihúzni, beszáritani. Hajvasalóval sem l esz szép. Naponta vasalom, begöndörödik, mindez 21000 Ft ért. Normális ez? Fodrász által ajánlott samponnal balzsammal mosom. Megkerestem, hogy nem lett jó a frizurám. Azt tanácsolta menjek vissza egy jó fehérjés pakolásra.
2018. aug. 5. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha eredetileg göndör hajad van, nem lesz tökéletes az eredmény. Nekem sem lett az.
2018. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!