Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a bikinivonalamon...

Mit tehetnék a bikinivonalamon lévő barna foltokkal, amik a szőrtüszőgyulladás után maradtak?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam hámlasztókon meg hasonlókon. Már jelentkeztem bőrgyógyászhoz, de csak szeptemberben jó neki. Addig is szívesen fogadom a tanácsotokat! Előre is köszönöm mindenkinek! L

2018. aug. 6. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem epilálás után sose szoktak begyulladni a szőrtüszők. Mivel és hogyan szőrtelenítesz? Le szoktad utána fertőtleníteni?
2018. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindigis gyantáztattam, de egyszer nem jött össze szóval borotvával kellett megoldanom. És igen nagyon figyeltem arra, hogy steril legyen minden és lefertőtlenítsem.
2018. aug. 6. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:

A borotva egy sz..r dolog. Az csak leszedi a felületet, de nem tövestől tépi ki a szálakat.

Próbáld ki az epilátort. A legolcsóbb kb 5000 Ft. Nincs mit veszítened.

2018. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nos, ha tehetem nem szoktam használni. Köszi,az tényleg hasznos, de nem tudom mit kezdhetnék a jelenlegi helyzettel. :/
2018. aug. 6. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kamilla és körömvirág teás borogatást. Hátha eltüntetik a foltokat és a gyulladást. Plusz otthon próbáld napoztatni a sebes részt.
2018. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ui.: Braun Silk epilátort vegyél. Én most fogom a régi Braunt lecserélni. Kb 13 éves korom óta használtam, az volt az első. Most már döglődik szegényke így majd 15 év használat után.


Most a Braun Silk Epil 1170-eset néztem ki magamnak.

2018. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os

Te intim területre is epilatort használsz?

Egyébként köszönöm a választ!

2018. aug. 6. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én szinte minden területre azt használok, kivétel a felkaromra, mert ott szó szerint kipattogzik a bőröm. :(
2018. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az durva :) hát mindenkinek más válik be. Jó sokáig tudtad használni az epilatort

Sztem én is befektetés egyre :)

2018. aug. 6. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon örültem neki. :) Kíváncsi vagyok, hogy a mostanit tudom-e majd ilyen sokáig használni.

A felkaromra pedig Veet szőrtelenítőkrémet szoktam kenni.

2018. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!