Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy férfi hány éves korára...

Egy férfi hány éves korára éri el teljes szőrzetének kialakulását!?

Figyelt kérdés
Apukám 52 éves és tiszta szőr a háta...mivel elvált és már nem is keres kapcsolatot, így őt ez abszolút nem érdekli...de én 20 éves/ f vagyok és megijedtem, hogy valaha nekem is ilyen lehet...én biztos nem hagynám mert engem nagyon zavarna, de nyugtassatok meg hogy ha már eddig nem olyan akkor várhatóan ezután sem lesz...nem lehet hogy más felmenőm génjeit örököljem e téren? Mert egyébként én is szőrös vagyok de nem ennyire durván...nem akarom, hogy komolyyalannak tűnjön a kérdésem, de léci normális válaszokat írjatok...előre is köszönöm

2018. aug. 7. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez genetikatol fugg!!!!
2018. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A saját példámat tudom hozni. Én idén múltam 30 éves és az arcomon még nincs mindenhol szőr (vannak kisebb foltok ahol nem nő egyáltalán). De az elmúlt 1-2 évben is jelentek meg új helyeken szőrszálak az arcomon, tehát gondolom még mindig fejlődik.
2018. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!