Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb arctisztító a rossmann...

Legjobb arctisztító a rossmannban/dm-ben?

Figyelt kérdés

Sok mindent ki akarok próbálni, de most egyenlőre egy arctisztítót szeretnék venni, amíg kitalálom pontosan miket akarok használni. A bőröm olyan, hogy könnyen pattanásosodik, utána pedig valamikor seb marad, lehámlik az a kis rész. Tehát eléggé zsírosnak mondanám. Ha csak egy arctisztítót mondhattok, akkor melyik lenne nekem a legjobb, amit reggel és este is tudok használni?

Előre is köszi a válaszokat!



2018. aug. 8. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Balea Ultra Sensitive lemosót tudom ajánlani, kombinált/érzékeny bőrre tökéletes. Jól tisztít de nem szárítja ki a bőrt.
2018. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a rossmann saját márkája (Isana) vált be legjobban. Van külön zsíros, pattanásos, és érzékeny bőrre való lemosójuk. Nekem nagyon jól kitisztítja a bőrömet és kíméletes. És megfizethető soon vannak a termékek.
2018. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* megfizethető áron
2018. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem zsíros, vízhiányos bőröm van, Garnier Pure 3in1-t használok, de csak este.
2018. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Garnier rózsaszín kupakos micellás vizét szoktam használni a sminkem eltávolítására. Eddig a legjobb sminklemosó, amit próbáltam és az illata is nagyon kellemes. A bőröm nekem is könnyen pattanásos/mitesszeres, és nagyon zsíros. Rossmannban és Dmben is lehet kapni, van belőle normális és utazós kiszerelés is. Szerintem az ára is kedvező.
2019. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!