Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurákat csinálhatnék...

Milyen frizurákat csinálhatnék, ami szép, és a hajam állapota miatt sem néz ki hülyén?

Figyelt kérdés
Jópár hete a bal fülem mögötti területen pár centis részen le lett borotválva a hajam, mert megsérült a fejem. Amíg tüsis volt, nem is nézett ki hülyén, pompásan el lehetett takarni, de most olyan 2-3 centis lehet, és mindenfelé eláll... Szeretem összekötni a hajam, de azt nem lehet, mert akkor annyi látszik elölről, hogy van egy szép lófarkam, baloldalt a fülemnél pedig egy rész haj meg csak úgy szétáll. A fülem miatt lezselézni sem igazán tudom. Amúgy szép hosszú hajam van, kb. a lapockám aljáig ér, biztos, hogy nem vágatom le pár centisre... Milyen frizurákat csinálhatnék ami csinos, de ez a kis hiba nem látszik (vagy legalábbis nem feltűnő)?
2010. jún. 20. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

válaszd el jobb oldalon, akkor több haj takarja el a baloldali részt, úgy hátha kevésbé látszik.

az elöl lévő tincseket vidd be a füled mögé, tűzd meg hullámcsattal, és hátulról hozz előre néhány tincset,és tedd a füled elé.

így tudom elképzelni, remélem segít valamit :)

2010. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha esetleg hullámos vagy enyhén göndör lenne nem látszódna annyira

[link]


[link]


[link]


vagy pedig oldalra is kötheted a hajad

[link]


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!