Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitol vagyok allandoan pattana...

Mitol vagyok allandoan pattanasos?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mindig teli van az arcom pattanassal.

Egy elmullik kijon a kovetkezo.

Mar nagyon sok modszert probaltam ra de semmi nem hasznalt.

21 eves lany vagyok.

Sztetek mitol lehet ez?

Csak az arcomon. Vagyis inkabb all es homlok. Valaki tud valami megoldast ami neki bevalt. Mar nagyon zavar 😞


2018. aug. 11. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász.De ha még hormonális, akkor sok mindent nem tudsz ellene tenni, maximum krémekkel megelőzni, javítani rajta. Esetleg fogamzásgátló
2018. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


20/L :)

2018. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előző vagyok! Én ezek közül az Akneroxidot használom, eddig semmi sem vált be kb., de ez nagyon! Viszont tényleg olvass utána, nézz videókat a témában, mert erős hatóanyag ez a benzoyl-peroxid.

Én 2 hónapig használtam minden este, úgyhogy légy türelmes, ha a használata mellett döntesz, de tapasztalatból mondom, hogy nagy megéri!! :)

2018. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2018. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!