Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet a hajon valamit göndörít...

Lehet a hajon valamit göndöríteni valamilyen egyszerű eljárással? 20/F

Figyelt kérdés

Nekem mindig a mostani trend szerint van vágva a hajam. Tehát oldalt, hátul felgépelt fent pedig rövid hátrafésült, közöttük lépcsőzetesen egybevágva. Gondolom senkinek sem kell bemutatni...

Viszont nagyon meguntam már ezt, és új frizurára szeretnék váltani. Nekem alapból nagyon hullámos, göndörnek nevezhető hajam van, bár nem az a gyűrű göndör, de inkább arra "hajaz" mintsem az egyenesre.

Gondoltam meghagyom nőni fent (már egész nagy ahhoz képest amilyen szokott lenni) és oldalt kicsit megigazíttatom fodrásszal.

Ilyenre gondoltam:

[link]


Lehet még valamit rajta göndöríteni valahogy? Azt vettem észre, hogy ha bevizezem és összeborzolom azonnal összeragad, össze vissza áll és göndörebb lesz viszont ez nem néz ki olyan szép ápoltnak.

Esetleg létezik ilyen típusú hajra és frizurára valami vágási technika?



2018. aug. 11. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajsütővel/hajgöndörítővel el tudsz olyat érni, de nem éri meg egy olyanra beruházni ha ilyen rövid a hajad
2018. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy tippem, amivel el tudsz érni egy jó kis göndör hatást. Én az egész fejemen alkalmazom, és valami ilyesmi göndört kapok.


Szóval annyi csupán, hogy hajmosás, egy kis balzsam, hogy élettel teli legyen a hajad, majd óvatosan törölköző szárazra hozod. Ne dörzsöld szét a hajad, mert az nem tesz jót neki, és nem árt ha nedvesebb a hajad. (Igazából törölközés nélkül is működik)

Aztán előveszel jó pár befőttes gumit. Fogsz egy kisebb tincset, amit jó alaposan csavargatsz, de a fejbőröd ne tépje. Ezt megcsinálod még jó pár tinccsel, érdemes kisebb tincseket összehozni, mert annál látványosabb lesz majd a göndörség.

Szóval hogyha begumiztad így a hajad, már csak annyi a dolgod, hogy hagyod száradni. Nem szárítóval, csak úgy vagy. Célszerű emiatt éjszaka végigvinni ezt, és mire felkelsz, csak leszeded a gumikat, és ott is van a hajad, már csak igazítgatod egy picit.


Szerintem vannak ilyesmi videók fent youtube-on, érdemes keresgélni, hogy lásd is, milyen ez a gyakorlatban.

2018. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónak pedig hálás köszönet, szerintem ez nekem is be fog válni. Találtam is egy videót, pontosan így képzeltem el, hogy ilyen lesz nekem is.

Már csak nőnie kell még.


https://www.youtube.com/watch?v=2XlqG6U8B-8

2018. aug. 11. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el es csinaltass egy dauert. Azzal nagyon konnyu lesz elerni a hajat mint ami a kepen van.
2020. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!