Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kinek érdemes...

Szerintetek kinek érdemes frufrut vágatni?

Figyelt kérdés
Szeretnék frufrut vágatni, de félek, hogy nem állna jól és megbánnám. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek kiknek áll jól? Illetve milyen tapasztalaitok vannak vele kapcsolatban? Milyen gyorsan nől vissza? stb.

2018. aug. 13. 21:54
 1/2 anonim válasza:

Akinek magas homloka van, általában annak ajánlják.

Nekem is van, a többiek szerint jól áll. Kb. Havonta lóg már a szemembe, akkor mindig meg kell igazíttatni.

De az sem mindegy milyen a fajtája. Én pèldául minden reggel körkefével és hajszárítóval ügyeskedek.

2018. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tényleg egy olyan dolog, ami csak vágás után fog kiderülni.

Nekem kb. évente felötlött, hogy hu nekem kell egy frufru és nem rég rászántam magam... hát nem áll jól:DD növeszthetem le

De nem mondom, hogy megbántam, mert legalább kiderült, hogy nem áll jól és többet nem fogok ezen vacilálni

2018. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!