Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Spray alapú hővédőtől nem...

Spray alapú hővédőtől nem károsodik jobban a haj?

Figyelt kérdés

Elvégre ha nedvesség éri a hajat akkor sérülékenyebb, és ha ráfújsz egy spray-vel akkor attól nedves lesz a haj.

(Van egy fújkálós balea hővédőm, de emiatt nem igazán merem használni.)



2018. aug. 14. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmm, eleve vizesen szárítod, nem?

Én spray-t használok és köszöni szépen a hajam jól van :)

Szerintem, ha teszel rá időnként pakolást, plusz regeneráló sprayt, akkor szép marad a hajad, legalábbis nekem 30+ évesen nincs így gondom. Ha fested, akkor pedig ennek megfelelő ápolás.

2018. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hajvasaláshoz használnám, szárítani soha nem szoktam a hajam. Viszont a vizesen vasalás is borzasztóan károsítja a hajszálakat, ezért gondoltam ezt hogy káros lenne.
2018. aug. 14. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz annyira nedves tőle (vagy ne fújj rá annyit vagy várj utána kicsit). Legtöbbször nyáron használtam vagy hajszárításnál, de párszor kivasaltam, akkor se tűnt fel semmi extra. Mondjuk én már nem szívesen használom, mert gubancosabb lesz tőle a hajam (és hát alapból az a fajta).
2018. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1. hsz vagyok, akkor inkább ne tegyél rá, hanem a basalás után fújj rá /vagy kenj olyan balzsamot, ami öblítést nem igényel. Valamint ne vasald gyakran, az én fodrászom pl. havi 1-2 javasol.
2018. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vasalás után már semmi értelme a hővédőnek... Kb. annyi, mint a naptejnek leégés után.
2018. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 -ös és ki írta, h vasalás után tegyen rá hővédőt? :)
2018. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!