Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden lánynak v nőnek van ilyen?

Minden lánynak v nőnek van ilyen?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy kinek szokott lábszaga lenni és milyen gyakran? Volt már valakinek v társaságban példa és nekik, nem tették szóvá? Nekem múltkor a barátom szóvá tette, kicsit elszégyeltem magam, a barátnőim körében nincs ilyen.

2018. aug. 21. 23:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem anyának
2018. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem szokott, illetve nagyon-nagyon ritkán, pl. amikor egyszer kifogtam egy olyan pár zoknit egy csomagban, ami brutál módon 0%-ban szellőzött. Aztán hamar dobtam is ki.

Nem mindenki hajlamos rá, te igen, ezek szerint. Úgyhogy a szokottnál is jobban figyelj, hogy milyen zoknit, harisnyát, cipőt veszel.

2018. aug. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van sajnos L.
2018. aug. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Szokott, egy hosszú túrázás után garantált a rossz szag. De van egy szandálom, ami teljesen szintetikus, attól is rémes szaga lesz (szerencsére mások nem érzik).
2018. aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Van egy műszőrme papucsom, amit télen szoktam otthon hordani, na attól irtó büdi lábszagom szokott lenni😂

Alapból szerencsére nincs.

2018. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ritkán van, de olyankor ha hazaértem, megmosom :)
2018. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem betartani amit írtatok, aki esetleg még szokott lenni ilyesmi, v fordul elő, nyugodtan írjatok...
2018. aug. 22. 22:39
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán. Volt régen egy cipőm, na attól aztán nagyon, egyszer még én is éreztem ülve. 😂 Hamar túltettem rajta. Azóta nem nagyon.

Esetleg használj lábspray-t. Dm-ben pl. lehet venni, nem is olyan drága.

2018. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Két esetben szokott:

1.- ha mezítláb vagyok zárt cipőben

2.- ha nem minőségi zokni van a lábamon

(3.-ami rám nem jellemző, kínaiban vásárolt cipőket kerüld, én imádom az adidas, nike cipőket, soha nem fordult elő hogy büdös lett volna, ha pedig olcsóbb cipőket szeretnél akkor CCC vagy Deichmann)

Ha ezeket betartod valószínüleg enyhülni/szűnni fog. :)

Remélem segítettem

2018. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Mindig lábszagos vagyok ,hiába is mosom többször . Anya szerint kiskoromban is az volt .
2018. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!